Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete kipróbáltam a füvet,...

Két hete kipróbáltam a füvet, most szeretnék vérplazmát adni. Kizáró tényező?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem, mert azt olvastam, hogy a vérből 3om napon belül kiürül.
2011. aug. 18. 20:03
 1/7 anonim válasza:
33%
Most gondolj bele...egy újszülött is megkaphatja a véred...én nem adnék..de te tudod!
2011. aug. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz, én ugyan így voltam mikor jöttek suliba vért adni még anno. Volt aki megmondta a nőnek hogy hát szívott egy-két hete. Simán leszarták. Elvileg tetoválással sem lehetne vért adni, de van aki azt is leszarta úgyhogy nyugi.
2011. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 People=Shit válasza:
Nekem van tetoválásom, és rendszeres véradó vagyok, csak akkor nem lehet adni, ha fél évnél frissebb ...
2011. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt a tetkósat nem tudtam hogy így van. Csak adtak egy lapot amin ott voltak a kizáró okok amiket be kellett pipálni ha van, a tetoválás meg ott volt, de nem tudtam hogy meg van szabva hogy mennyi időnek kell eltelnie.
2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod a lapon akkor három kategóriára van osztva. Van olyan , ami egész életedben, van, olyan ami utóbbi évben, és van olyan, ami utóbbi három hónapban. Nagyságrendileg így van felosztva. Szerintem ha mész donornak, akkor azért kérdezd meg tőlük, az orvost úgyis köti a titoktartás, szóval nem mondhat semmit, tehát max elküldenek, hogy egy ideig akkor most ne. Aholo én voltam, ott nem volt ilyen "leszarják kategória, rohadt szigorúan vették. Előttem volt három nő és abból kettőt elküldtek.
2011. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teljesen nem tűnik el a véredből.
2011. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem köszönnöm a válaszokat!


És egy újszülöttet sem szeretnék meg mérgezni, ezért tájékozódom ;).

2011. aug. 24. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!