Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélrák 17 évesen?

Végbélrák 17 évesen?

Figyelt kérdés

Remélem, hogy csak a parázós természetem:(... De leírom pontosan:

körülbelül egy éve van aranyerem, nem vérzik szerencsére, meg nem is fáj, és csak ritkán jön ki, ha nem tudok wécézni 1-2 napig.

Ha stresszelek, akkor szorulásom van, de szerencsére ez már ritkult.

Annyi lenne, hogy mostanság a napi 1 max 2, minimum 2 székelésre nőtt, de van, hogy 3szor is megyek. (délelőtt, délután, este). az állaga normális, a színe is. nem véres, nem fogytam semmit, csak néha puffadok, bár alapból stresszes vagyok és keveset alszok. vérszegény vagyok, de amúgy ezen kívül nincs semmi bajom. ja és nyáron sok felfázásom volt, és hólyag hurutom, fájt a vesém, nem tudom ez ide vág-e. köszi előre is.

17/L


2012. szept. 23. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ezeknek a tüneteknek semmi köze a daganatos megbetegedésekhez. Érdemes lenned felkeresni a háziorvosodat. Bizony a stressz hozzá járulhat ahhoz, hogy keveset alszol, hogy a szervezeted legyengül.
2012. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:) azt elfelejtettem mondani, hogy kb 2 hete szedek Lactiv-ot.
2012. szept. 23. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebből sehogy sem következik a végbélrák.


Ellenben úgy látom, iszonyatosan szorongsz... Egy pszichológus jó lenne ám neked... Tudod, lelki alapon az embernek igazi, testi betegségei tudnak kialakulni. Ezért nem szabad sokat szorongani, depresszióban lenni stb.

2012. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezen én is gondolkodtam már :/ sajnos van egy enyhe depresszióm...szóval pszichológust mindenképp fel kell keresnem
2012. szept. 23. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Nem szabad benne maradni sem a szorongásban, sem a depresszióban. Felőrli az embert.

Pszichológushoz menni pedig nem gáz, sokszor kell a külső segítség az ember csetlései-botlásai közben...


Magánrendelést keress, ha teheted, vagy ha van, iskolapszichológust.

2012. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A napi 3 normál széklet kifejezetten jó. gyors, egészséges anyagcserére utal
2012. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
húú most picit megnyugodtam. holnap azért elmegyek háziorvosommal beszélgetni. remélem ő is megnyugtató választ fog adni a kérdéseimre :S
2012. szept. 23. 23:37
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. szept. 23. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagyok rákos, és remélem, hogy soha semmi bajod nem lesz az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!