Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl kemény matracot sikerült...

Túl kemény matracot sikerült vásárolni, így nagyon fáj a hátam-derekam reggelre. Memóriahabos fedőmatrac megoldaná a problémát?

Figyelt kérdés
Az ez előtti túl puha volt, az is fájt a derekamnak,viszont ez a férjemnek pont jó. Gondoltam az én oldalamra egy puha fedőréteg jó lehetne. Szerintetek?

#matrac #fedőmatrac #túl kemény
2012. szept. 24. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Maszek kárpitosnál vettem 6 cm vastag, táblás szivacsot, belehúztam egy u.n. gumis lepedőbe. (Tudod, aminek körbe a szélébe gumi van varrva). Azóta tökéletesen alszom.

(A sszivacs egyébként "minőség hibás", mivel amikor öntötték, itt-ott kb. 10 Ft-os nagyságú lyukak maradtak benne. Az ilyet a kárpitos nem használja fel, nekem viszont jól jött.)

2012. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Elvileg a kemény fekhely jót teszt a hátnak deréknak.

[link]

itt elég jó tippeket adnak különböző hátfájás esetén.

2012. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a gondom. Fedőmatracom van azóta és nagyon fonom puha tőle az ágy.

Csak ajánlani tudom.

Érdemes figyelni az akciókat, gyakran adnak hozzá párnát ajándékba. Az is remek.

2012. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én is vettem a kemény ágyamra és nagyon jó.Igaz veszti el a formáját már nem jön vissza mint az elején,de állítólag azért mert Dormeo és az kínai.Karácsonyra kicserélem valami más márkára.
2012. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Jysk saját márkáját találtam. Épp akciós. Remélem jó lesz!
2012. szept. 26. 09:19
 6/7 anonim válasza:

A Jysk még rosszabb minőségű mint a Dormeo mind kettő KÍNAI.

Inkább csináltass kárpitossal egyet magadnak.

2012. okt. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol találok olyan kárpitost,mint amilyet az első ír?Esetleg ha Kedves Első visszatérsz,írnál erről bővebben? Ez memóriahabos volt,vagy csak sima szivacsról van szó? Én mindenképpen a memósat szeretném kipróbálni,csak hát elég drágák sajnos.Köszi!
2014. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!