Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ihatok ez mellett a gyógyszer...

Ihatok ez mellett a gyógyszer mellett alkoholt? (többi fontos lent)

Figyelt kérdés

1 hét múlva fogom ünnepelni a 18. szülinapomat.Viszont az a helyzet , hogy lassan 1 hónapja szedek a szívritmuszavaromra gyógyszert, amire sokat azt mondják hogy csak vitamin, de azért én tartok tőle. Leírom miket tartalmaz:

kálium aszpartát 0,175 g, magnéziumaszpartát 0,175 g,szilícium dioxid kolloid, metilezett szilícium-dioxid,kroszpovidon, keményítőnátrium, nátriumbenzonát...

A tabletta neve CARDILAN, de ha jól tudom, akkor ezt Magyarországon nem forgalmazzák. Én is felvidékről írok :) Nagyon szépen köszönöm az információkat!! :)



2012. szept. 24. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A szívritmus szabályozó nem vitamin, hanem komoly gyógyszer. Ez biztosítja számodra a normál szívműködést, pulzust!!!!

Az alkohol módosíthatja a hatóanyagok felszívódását, ezáltal a gyógyszer hatását!

NEM IHATSZ ALKOHOLT!!!!!! Létezik alkoholmentes pezsgő, sör!! Úgy is érezheti jól magát az ember, ha nem iszik alkoholt!! Nem kell a nagykorúságodat feltétlenül alkoholmámorban ünnepelni.

2012. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!