Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor aktuális tornázni?...

Mikor aktuális tornázni? Olyan könnyen lebeszélem magam mindig

Figyelt kérdés

pl reggel munka előtt azért nem jó, mert így is mindig hulla vagyok a munkában, nehogy ellopjak magamtól 1 óra alvásidőt

munka után mindig éhenhalok, nem megy fájó gyomorral.

de vacsi után meg telt gyomorral állítólag nem is szabad. utána meg este van, és elalvás előtt elvileg nem egészséges "felpörgetni" a szervezetet.

nos napi szinten szeretnék tornázni/fitnesselni

munkahelyen meg nem tudok nekifeküdni, hogy hajrá


szóval hogy időzítsem be??


2012. szept. 24. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Schwarzenegger azt mondta, minden jó sportoló reggel edz. Próbáld ki egyszer, hogy időben lefekszel és egy órával előbb kelsz, de tornázol. Teljesen más lesz a napod.
2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi :)


komoly lesz 5 helyett 4-kor kelni :)

de minden csak megszokás kérdése.

2012. szept. 24. 20:00
 3/3 anonim válasza:
Tulajdonképpen emberfüggő, én például mindig délután 17 és 20 óra között edzek, ha megtehetem, reggel még sohasem edzettem. Ami az evést illeti, vannak akik arra esküsznek, hogy egyél edzés előtt, vannak akik arra, hogy utána pótold az energiát ami elfogyott. A másik amitől függ, az az edzésmód. Ha szobában tornáznál egy kis helyben futással és lábemeléssel, akkor tökéletes , hogy felpörgessen reggel, de ha mondjuk súlyzózni, vagy bokszolni akarsz, akkor inkább teljesen kimerülsz, mint hogy jól indulna a napod. Remélem tudtam segíteni :)
2012. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!