Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még valaha babaarcom?...

Lehet még valaha babaarcom? Kérlek, írjatok tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
Nos, 21 éves lány vagyok. Az arcomon 16 éves korom óta sok patti van, persze számtalanszor voltam emiatt bőrgyógyásznál, kozmetikusnál, de minden hiába, mindig lesznek újak. A helyükre hegek lettek, és tág pórusok. Én már nagyon szeretnék gyönyörű szép, babaarcot, hogy ne kelljen szégyenkeznem. Lehet még szép arcom? :( A hegek, tág pórusok mivel tüntethetőek el? És a pattik nekem már sosem múlnak el? 21 évesen már nem tartom normálisnak. Endokrinológián voltam, a hormonjaimmal nincs gond, és a higiéniával sincs. Akkor mi lehet a gond?
2012. szept. 24. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg helyre fog jönni az évek/hónapok során :)
2012. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes lenne odafigyelni az étkezésre. A magas olaj és zsírtartalmú, fűszeres értelek is okozhatnak pattanásokat. Elképzelhető, hogy a te szervezeted érzékenyebb erre.
2012. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pattanás az, mikor a pórusokban felgyűlik a zsír és elszaporodnak a baktériumok, majd begyullad. Semmi hókusz-pókusz. Szappannal mosd az arcod, ne használj arckrémeket (a zsír miatt). Babaarcod valószínűleg sosem lesz már, de pattanásmentes bőröd még lehet.
2012. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A bőröm inkább száraz, mint zsíros. Az étrendre figyelek. Reggel, és este is megmosom az arcom speciális szappannal, és napközben sudocremmel szoktam kenni. Hidratáló krémet, vagy más arckrémet nem merek rákenni, mert akkor aztán rendesen kipattognék.


Köszi a válaszokat.

2012. szept. 27. 16:28
 5/5 Őrs Eszter válasza:
Lehet, sőt lesz is még szép az arcod, ha jól bánsz a bőröddel. Ne félj a hidratálóktól, pláne, ha alapvetően száraz a bőröd, szüksége van rá a bőrödnek! Lehet, hogy átmenetileg még több pattanásod lesz, de hidratálás fontos. Megfelelő tisztításra van szükség ezen kívül, amit a legsikeresebben ganodermás szappannal végezhetsz szerintem. Fontos a kozmetika 3 fázisának betartása is: tisztítás, tonizálás, hidratálás. Ha a ganodermás szappannal, vagy más hasonló termékkel kapcsolatban kérdésed lenne, írj priviben, mert itt nem reklámozhatom a weboldalamat elvileg.
2012. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!