Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet, hogy izzadok...

Mitol lehet, hogy izzadok télen akkor is fázom, osztol tavaszig a kezeim, a lábfejem és az orrom mindig hideg, reggel mindig tusszogok az ágyban és be van dugulva a orrom?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 20:24
 1/1 Balage78 válasza:

PAnelben laksz?Mint nálunk Szfvár Szedreskerten (a Széphő ZSrt és 1.sz.komcsimaradvány lakásszövetkezet), a g**i távfűtők este 9-10től lekapcsolják 15-20fokkal kevesebbre előremenő távfűtővizet reggel 5-7ig?Mert majdnem ugyanazok a tüneteid,mint évek óta nekem.Évek óta küzdök..lehet tollpárna poratka allergia,lehetnek pajzsmirigyes dolgok,de lehet kis gyenge tüdő is és az cs*szegeti a szívedet,vagy pedig érszűkület.El kell költözni panelből élhető téglaházba,ahol nem hurkolt padlószőnyeg van és mérgezőklóros pvc műpadló,hanem parketta,alatta zajcsillapítással.Azbesztesbélésű panelszellőzőkben rejtőzködő 30-40év kosza is lehet elvileg amiről sunnyognak közösképviselők,lakásszövbetklezetek,meg hogy padlószőynegben és párnában néygzetméterenként lehet párszázezer poratka amiknek széklete az a szürkés "porcica".


TOLLPÁRNA ANTIALLEGRÉNRE CSERÉLÉSE,északiai fűtés,padlószöyneg parkettára cserélése,macska kidobása...

iylen ötleteim vannak

Immunrendszer erősités

keringésvizsgálatra elmenés (de nekem pár napja érsebészeti szűrővizsgálaton 3-5pp alatt lerendeztek és korom miatt nem volt meg még a 2.fokozta másik szobában vmi géppel,csak manuálisan,és sokévesgyakorlatú orvos ba**ott észreveznni ynaki agyi érszűkületemet SZFVÁRon!ja hogy időpontok 1,5órát csúsztak és utolsó 2ben kerültem be?)

Bocsánat,hogy túl őszinte és paráztató voltam.Én voltam kézbőrmegvágásos csepegtetéses allergiavizsgálaton,igaz régebben, meg pár éve légzésfunkcióson is,de most már tüdő hörghurutom is van szinte állandó,haladok az asztma felé,igaz minimum 2000óta orrcseppfüggő vagyok az említett tünetek miatt.Először csak télen kellett orrcseppezni végig távfűtés alatt,aztán télen nyáron 4-8-12óránként,mikor hogy. (38éves 1978as férfi vagyok,8éves koromban volt a pajzsmirigyet érintő CSernobil-Pripjaty-i atomporsugárzás (ápr.27,május 1,máj 9 legnagyobb atomporfelhő adagok,de ápr.26tól másfél hónapig még nem volt befejezve az felett a sz*r felett az atomSZARkofág (több mint 2000km sugarú körben fújta ba szél grafitot céziumot mindent,embertelenül földöntúlian fura bűz volt és por),sőt menzán a tilos szedni salátákkal etettek minket amikben benne volt szintén),meg is cseszte pajzsmirigyemet,de befolyásolhatta a kullancscsípés okozta borrelózis is amik a lyme kórral ellentétben nem piros daganatot képetz,csak erről sunnyognak orvosok,és hosszútávon okozhat allergiákat is.

2016. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!