Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Altatót vény nélkül is adnak...

Altatót vény nélkül is adnak gyógyszertárban, ugye?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
komolyan kérdezed? millió ilyen kérdés van, és mindegyikre az a válasz, hogy N E M!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miért nem lehet megérteni? mi olyan nehéz ebben?
2012. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógynövényeket, mint macskagyökér, citromfű, stb, amik segíthetnek az elalvásban igen. Amúgy tényleg használhatnád a keresőt.
2012. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe, jobbára gyógynövényalapú (elsősorban macskagyökér) altatót igen, mást nem.
2012. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Az, kedves első, hogy nem igaz.


Pl. Valeriana:

[link]

2012. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura ellentmondás van itt a pontozásoknál. első hülyeséget ír, le lett húzva, rendben.

Második, harmadik ugyanazt írja, száz százalékon áll. Ez is rendben van, mert igaz. De csak kijelentés.

Negyedik pedig belinkelten demonstrálja az első állítás valótlanságát, a második és harmadik igazát, felel is a kérdezőnek ezáltal, s ez is le van húzva. Nem értem.

2012. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
azért a valeriána meg hova nem igazán altatóak. valamennyit segít meg oldja a szorongást, de ami tényleg használ az vényköteles.
2012. szept. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Valeriana is gyógynövény alapú nyugtató/enyhe altató.


"Valeriana drazsé


Hatóanyag: 100 mg szárított macskagyökér kivonat drazsénként"


"1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A VALERIANA DRAZSÉ ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?


Gyógynövény tartalmú termék átmeneti, enyhe ideges feszültség és átmeneti elalvási nehézségek enyhítésére2


Tehát ez egy nagyon enyhe gyógyszer. Ahogyan előttem írták,az igazán hatásos altatók mind vénykötelesek.

2012. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Új vagyok itt, még nem megy minden tökéletesen. Azért nem használtam a keresőt,de legközelebb úgy lesz! :)
2012. szept. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!