Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kattog az állkapcsom,...

Miért kattog az állkapcsom, ha kinyitom a számat?

Figyelt kérdés
Rágásnál rendszerint kattog az állam, de nagyon hangosan és nagyon zavar. Hasonló tapasztalat, hogy mitől van? Ezzel orvos tud valamit kezdeni?
2012. szept. 25. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja ízületi kopás az állkapocsban. Érdemes felkeresni a házi orvost és szükség esetén röntgent végeztetni.
2012. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van :-) Csókolózás közben is zavaró tud lenni :-) Nekem a fogorvosom írt fel egy 3 hónapos kúrát igénylő készítményt,pár hónapig jó,aztán megint előjön,engem már nem zavar. S nekem egy másik fogdoki okozta foghúzáskor...
2012. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
idegi, stressz okai vannak!!!
2012. szept. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled 2. hozzászóló! Akkor tűnik fel legjobban. Idegi alapon... hát nem tudom, nem vagyok ideges típus, az utóbbi időben semmi stressz nem ért, esetleg most, de ez már korábban előjött. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!