Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halálfélelemmel bevonzotta...

Emerson kérdése:

Halálfélelemmel bevonzotta magának a rákot, daganatot? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Kocsis Sándor a régi aranycsapat volt focistája.


Nehéz, halálfélelemmel súlyosbított betegség közepette (leukémiát és gyomorrákot diagnosztizáltak) végül tisztázatlan körülmények között kizuhant – kiugrott vagy kiesett – egy barcelonai kórház negyedik emeletéről, néhány hónappal ötvenedik születésnapja előtt.



Azért kérdem mert én is félek a ráktól betegségektől és a haláltól.



2012. szept. 25. 19:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
33%
Tudtommal ez így van a sok stressz elő hozhatja elnézést ha tévedek ki lehet javítani:) de ezt én így hallottam ne idegeskedj állj pozitívan a dolgokhoz.
2012. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerinted van olyan ember aki nem fél ettől?

Engem az nyugtat meg ha van időm ilyeneken gondolkodni, hogy gén függő is, ha egésznap ezen rágódsz biztosan belebetegedsz

Hány éves vagy amúgy?

20/F

2012. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nem mondom lenne okom nekem is néha idegeskedni de engem például a sport nyugtat bizonyos esetekben küzdősport és tudom hogy ha nagyjából figyelek magamra akkor ilyen nem történhet egyébként minden fejben dől el és akaratban! Én mondjuk megmondom neked őszintén az agyvérzéstől félek hogy miért nem tudom de ez ellen is teszek amitől félek ami ritka azt legyőzöm de egy kicsit meghagyom hogy legyen erőm amikor kell pl eszek hagymát magában is nem kellemes de tisztítja az érfalat mert hatásos és sportolok hogy táguljon az ér.

Mindenre van megoldás!!

2012. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

16 éves fiú vagyok.Volt két orvosi vizsgálatom hererák gyanújával és egy kardiológia mert szúródást éreztem bal oldalt mellkasomnál.

Mindkét esetben negatív lett a vizsgálat eredménye, de ez idő tájt, buta dolgokra gondoltam és megmaradtak a fejemben.ez már így van 7-8 hónapja.

Én is próbálok egészségesen étkezni, sportolni meg minden.És azt mondogatom magamban, hogy egészséges vagyok Sokáig élni fogok és akarok.De néha olyanokra is gondolok, hogy meg akarok halni rákos akarok lenni :Pedig nem!Olvasok az egészséges életmód után tb.Én is leginkább a daganatoktól és a szív és érrendszeri betegségtől félek.Illetve a szüleim elvesztésétől, hogy pl édesapám is mivel stresszes hamar felkapja a vizet hogy infarktust kap ráadásul már volt 30 percnél tovább tartó mellkasi fájdalma ami szívrohamra utal.De nem megy el orvoshoz hiába mondom.Koleszterin szintje rendben,vérnyomása is, nem túl súlyos, nem dohányzik.

2012. szept. 25. 20:06
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Én is úgy gondolom, hogy be lehet vonzani a betegségeket, ennek ellenére nekem is vannak félelmeim amiket elég nehéz leküzdeni. Igyekszem pozitívan gondolkodni.
2012. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Azt jegyezd-jegyezzétek meg ,hogy a pozitív gondolatok mindig erősebbek mint a negatívak! Itt van például nem akarok semmi komolyat mondani ez a 2012-es világvége ugyan... ez is fejben dől el ez már kapcsolódik a telekinézishez részeben ha 2 milliárd ember ezen gondolkodik ezen stresszel persze hogy közre játszik(nem mondom hogy meg fog történni,nem fog) de ha arra gondolnának 2 évig ilyen erővel hogy piros hó fog esni akkor megtörténhet bármi megtörténhet minden dolog következményeken alapul és mindennek van következménye!

Gondolkodj ésszerűen! Megnézel egy félelmetes filmet például láttad hogy az illető(tételezzük fel szörny) az ablakban van ha éjszaka felkelsz valami oknál fogva és ez eszedbe jut márpedig eszedbe fog és vagy olyan erős tudatú és bátor hogy ne nézz az ablakba akkor ott van kitartás! Mert az emberek oda akarnak nézni kíváncsinság biztonság érzet miatt de ha nem nézel oda már lesz egy jó pontod az elmei-testi egézségednek!

Elnézést a hosszú szövegért megéri szerintem végigolvasni!

2012. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 yuda ***** válasza:

Igen bevonzhatja. Nagyon sok ember(-csoport) a felelőtlen beszédének köszönheti, most milyen állapotban van.

Egyáltalán nem mindegy mit vársz a jövődtől, mit remélsz a holnapodtól, mitől félsz és rettegsz, -egyszóval miben hiszel. A hit behozza azt, amiben hiszel.

Jó hír, hogy az ember nem ösztön-, hanem fejlődőképes és tudatos lény, tehát akaratlagos odafigyeléssel lehet változtatni sok mindenen.

2012. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor ha sportolók próbálok egészségesen élni és nem csak negatívra gondolok akkor ugye semlegesíteni tudom a negatív gondolataim erejét?Vagy megvalósítását?
2012. szept. 25. 21:04
 9/13 yuda ***** válasza:

Nem. A negatív gondolataidat nem befolyásolja semmi más és nem hatástalanítja, csak a pozitív gondolatok és beszéd. Amit hiszel, azt bevonzod az életedbe.

Amit hiszel arról beszélsz. Így van nem?

Tudatosan befolyásolhatod.


Bizonyos nevén nem nevezett népcsoport(nem bonyolult kitalálni kik) előszeretettel átkozzák magukat olyanokkal, hogy a rák egye meg, vagy saját életükre, családjuk életére esküdöznek, ha valamit nyomatékosítani akarnak..stb..sokan hallottak tőlük ilyet magyarországon legalábbis. Sokak számára mégis rejtély, miért elterjedt annyira köztük a korai halál és a rákbetegség?! Kezded már sejteni az okát?

2012. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bizonyos értelemben a negatív gondolatok adnak erőt a pozitívak meghozatalára.Nekem a sport segít ezeket megszüntetni ad egyfajta önbizalmat, és a helyes gondolkodás.
2012. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!