Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek holnap suliba?

Szerintetek menjek holnap suliba?

Figyelt kérdés
pénteken hazajöttem 1. óra után ( fájt a torkom, fejem, és náthás voltam), mert rosszul voltam. egész hétvégén szenvedtem, és hétfőn elmentünk orvoshoz.kiírt szerdáig, és aztmondta ha van valami menjünk vissza.(amúgy aztmondta hogy egyek torokfertőtlenítőt, meg gőzöljek de ma délután óta nagyon fáj, kapar a torkom, meg nem vagyok valami jól.rosszabbul mint pénteken.de viszont nem szeretnék hiányozni. szerintetek?
2012. szept. 26. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy pótolni nehéz, de még mindig jobb, mintha betegen ott ülnél a suliban csak azért, hogy ott legyél. Maradj otthon, pihend ki magad!

Jobbulást kívánok:)

2012. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne.

Ez egy vírus.Múltkor én is elkaptam képzeld és csak 1 napot voltam itthon mikor hajnalba arra keltem hogy iszonyatosna köhögök és elvan dugulva az orrom. Na akkor nem mentem be.Azóta minden nap...hát meg is lett a következménye.Ma elkezdett megint fájni a torkom és még mindig köhögök.Szépen feküdt ki.A héten már ne menj.2 napot simán tudsz pótólni.

(amúgy meg fertőznéd ott a többieket össze-vissza) maradj csak otthon és pihenj.

Jobbulást!:)

2012. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, és a válaszokat is :))
2012. szept. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!