Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet rontani a lázmérést?...

El lehet rontani a lázmérést? 38 fok lett. Menjek holnap suliba? Vagy ez a reggeltől függ? Annyira nem vagyok rosszul.

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne menj! stréber vagy? Lázzal simán otthon maradhatsz, de ha fontos anyagot vesztek, vagy pl.: összefoglaló óra, akkor menj! Múlthét hétfőn én is lázas voltam, és csak 3 napra írt ki:@ csütörtökön majd meg haltam, de gyaxi miatt bementem.
2010. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem estig vagy reggelig mindenféle képpen kiderül tudsz e menni. ha reggel nincs lázad mehetsz szerintem, viszont este amikor alszol akkor jobban kijönnek a tünetek és ha rosszul érzed magad akkor doki.
2010. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja első vagyok, hogy el lehet-e rontani a mérést? Én úgy vagyok vele, hogy akár fél fok ide, vagy oda, mindegy, a lényeg, hogy a szervezetedben valami nem stimm, hisz 37fok fölé ment.onnantól már mehetsz orvoshoz, ő meg eldönti.
2010. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lázasan illik feküdni, a mozgás, mászkálás emeli a lázat. Lázasan nem tudsz koncentrálni, ha éppen felelned kell, megéri beszedni egy rossz jegyet?

Egy láztalan nap után "illik" visszamenni a suliba.

2010. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem vagyok egyáltalán rosszul (csak az az általános lázas érzésem van) és következő 3 napban egy csomó TZ lesz.... amit utána pótolni kell. :S
2010. nov. 17. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vagy olyan állapotban most, hogy holnapra tudj készülni, készülj, aztán reggel meglátod mi lesz. Én pl tegnap lázasan kb csak aludni tudtam, de reggel már semmi bajom nem volt, mégse mentem be, mert nem tudtam tanulni és napközben újra rosszul lettem...
2010. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!