Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagymamámon tudnak még...

A nagymamámon tudnak még segiteni? Nem birom tovabb.

Figyelt kérdés
2agyverzesen van tul a 82 eves mamám.Az agya 2 resze elhalt.Nagyon gyenge beszelni mar nem tud csak egy ket szot.Legutobb volt egy epilepszias rohama.nem tud felülni,nem tud kimenni a mosdoba,nemtud enni,teljesen magatehetetlen.Az orvosok azt mondtak semmi jot nem igernek.De ez megy 2hete.Korhazbol haza,itthonrok be a korhazba.Mit gondoltoj fel lehet ebből épülni vagy készuljek fel mindenre?
2012. szept. 26. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem készülj fel a legrosszabbra..lejárt az ideje :(
2012. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos így szokott kezdődni hogy kicsit hazahozzák a beteg családtagot, utána viszik is vissza nemsokkal rá

Én ugyan laikus vagyok ebben, de az bizonyos hogy ebből nem lehet felépülni már, még olyan szintre se hogy kommunikálni tudjon, ha már más nem megy

Az agy többrészre van osztva, és lehet neki ez a 2 fontos rész adta fel a szolgálatot


A sokáig fekvő betegek legyengülnek és javarészt ezért halnak meg, nagyon kicsi %-a valódi betegség miatt

Ápoljátok, segítsetek neki, az orvosok se tudnak mit csinálni ilyenkor, csak szinten tartani az állapotát esetleg

20/F

2012. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meddig élhet ezzel igy el?
2012. szept. 26. 23:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer picit jobban van utánna nagyon rosszul.egyszerűen nemtudom mire szamitsak.mikor jobban van pár szót beszél,mosolyog.Ilyenkor ugy erzem jobban lesz .de aztan 1 2 nap mulva azt hiszem hogy elhagy minket annyira leromlik az állapota.2hete nem alszok,nem birom elviselni hogy igy látom.Megszakad a szivem
2012. szept. 26. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagymamám hasonló helyzetben volt, aztán meghalt. :(

Biztos sokan nem érthetik, akik nem voltak ilyen szituációban, de megkönnyebbültem utána, hogy nem láttam még jobban leépülni (bár már szegénynek sem volt hova:() és szenvedni.

Én a végén már be sem tudtam menni hozzá, nem tudtam nézni, ahogy szenved, túl gyenge és talán önző voltam hozzá. :(


Kitartást nektek, legyél vele minél többet, ha te bírod lelkileg.

2012. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nagyanyám is hasonló helyzetben volt, nem lehetett már segíteni rajta. De nem tragédiaként kell felfogni, 82 év az nagyon szép kor. Persze van aki szerencsésebb, és egyszerűen lefekszik aludni és nem kell fel többet, de ez csak részletkérdés. Valószínüleg így sem érez nagy fájdalmakat.
2012. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!