Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud segiteni? Mitol...

Valaki tud segiteni? Mitol lehet ez? Talan az miatt a fiu miatt lehet?

Figyelt kérdés
Na szoval.1 eve koltozem amerikaba es 14 eves lany vagyok tavaly meg nem beszeltem angolul de mar most elkezdtem a kozepiskolat es egyre jobban megy es mar mindenki megert es mar eleg jol beszelek.Az lenne a problemam hogy az altalanos iskolaban (tavaly 8.-ban) mindenki csufolt mert nem beszeltem a nyelvet. A kozepiskolaban mar senkisem.Es a szomszedom is velem jo minden reggel az iskola buszon meg velem is jon haza es nagyon tetszik nekem es reggelente a buszmeglalloba gyomor gyorcseim vannak stresszelek es nincs magabiztossagom.:( Az iskolaban mar amikor baratokkal vagyok jobb de amikor egyedul akkor megsem tudok szolalni es remegek nagyon rossz mert igy beszelni sem tudok azzal a fiuval.De mar addg fajult hogy amikor itthon vagyok akkor is stresszelek ha az iskolara gondolok es arra hogy reggel latni fogom a szomszedot.Amikor elindulok a buszmegalloba remeg a labam senkire sem merek nezni es csak a telefonomat nyomkodom mindig az van bennem hogy barmit csinalok mindenki kirohog az iskolaban amikor felszolitanak es a gyerekek figyelik a valaszom meg sem merek szolalni es inkabb konnyes szemmel lehajtom a fejem.Nagyon izgulok minden kis dologmiatt pl. melyik az en buszom, es hogy nehogy rosszul lepjek a lepcsore es mindenki kirohogjon.Szerintem a vilag 10 legstresszesebb es legmagabiztossag hianyos emberei koze tartozok.

#félelem #Stressz Magabiztossag hiany #szoromgas
2012. szept. 11. 23:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!