Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Topamax tablettát írtak fel a...

Topamax tablettát írtak fel a migrénemre, tapasztalatok? Kicsit túl soknak találom a mellékhatásokat a leírásban.

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem írtak gyógyszert, de a migrénnel kapcsolatban érdekes tapasztalatom van, és nagyon szeretném tudni, hogy másoknak is van-e ilyen problémája. (Kérdeztem, de értékelhető válasz nem érkezett.)


Szóval az én rendszeres, több napig tartó migrénszerű fejfájásomat az ipari csirkehús okozza. Amióta nem eszem ilyet, mintha egyik napról a másikra elvágták volna. A kapirgálós csirkétől nem fáj, csak a ketrecben tartott okozza. Ha esetleg tartasz a gyógyszertől és lenne kedved kipróbálni, hogy nálad nem ez-e a probléma, nagyon hálás lennék, ha megosztanád velem a tapasztalataidat.

Az én migrénem mindig a csirkeevés után 2-3 nappal jelentkezett, és 2-3 napig tartott. (Mivel sok csirkét ettem, mondván, hogy a melle egészséges, szinte állandósult a fájdalom.)

2012. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Én nem eszem húst!
2012. szept. 30. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes. És nem lehet, hogy valamilyen más étel okozza?

...

Úgy látszik, egyedül vagyok a problémámmal.

2012. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!