Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miét hiszem azt hogy baja van...

Miét hiszem azt hogy baja van a szívemnek?

Figyelt kérdés
Volt pánikrohamom, azóta folyamat a halálra gondolok, azt hiszem baja van a szívemnek, pedig már 2-3 éve meg ultra-hangozták, megvizsgálták, azt mondták a stressz miatt kicsit magas a pulzusom, akkor nem érdekelt. Most meg állandóan ezzel foglalkozok, pedig rendszeresen futok, nem cigizek, kávézok, nem iszok alkoholt, elhízott sem vagyok, szóval igazából nincs is nagyon ok rá hogy baja legyen. Gondoltam lehet megvizsgáltatom azét hogy elhiggyem tényleg nincs baja.

2012. szept. 30. 10:30
 1/2 anonim válasza:

ugyanebben a cipőben járok, nekem már csináltak EKG-t meg ultrahangot is, azt mondták nagyon szépen dobog.

vérnyomásom jó, a pulzus magas kicsit mert én is stresszelek.

nézd meg : A titok c. filmet

és szedj magne B6ot :)

18/L

2012. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám. Próbáld meg tudatosítani magadban, hogy ez csak a szorongás, de ha megnyugtat, nyugodtan kérj egy nagy-nagy kivizsgálást. :) A titok c. filmet/könyvet pedig leginkább kiröhögni érdemes. Parasztvakítás.


21/L

2012. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!