Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a halálfélel...

Hogyan győzzem le a halálfélelmet?

Figyelt kérdés
Folyamat arra gondolok hogy mi van ha nem élem meg másnapot, meghalok, bajom van...stb. Pánikrohamom is volt már miatta, azthiszem ebből nincs ki út meg ilyenek. Kérlek segítsetek! Ti nektek ha volt ilyen legyőztétek már ezt?

2012. szept. 30. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyire komoly ez nálad és mióta áll fenn ez az állapot. ha nagyon régóta, és nagyon komoly pánikrohamod van, akkor lehetséges pánikbeteg vagy.

el kéne menned egy kineziológushoz, vagy ha az ilyesmiben nem hiszel, akkor pszichológushoz.

hány éves vagy amúgy?

egyébként próbálj abba beletörődni, hogy a halált elkerülni nem lehet, és nem tudom, hiszel-e a halál utáni életben, de nekem megnyugtató, hogy van utána valami. nem hiszem, hogy elmúlunk.

mindenki meghal egyszer, ezen felesleges idegeskedned. a bizonytalanság csak az benne, hogy mikor. el kell tudnod fogadni, hogy akármikor megtörténhet. ugyanakkor nagy butaság ezzel törődni. foglalkozz a jelennel, élj, mindennap keress szépséget az életben, és tervezz a jövőre nézve. ha meghalsz, nos, akkor meghalsz.

2012. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 leszek, 1 hónapja vagyok ilyen, szakaszosan tör rám. Meg az a baj hogy hipochonder vagyok, azt hiszem baja van a szívemnek, pedig megvizsgálták már 3 éve azt mondták a stressz miatt magas a pulzusom, nincs semmi baj vele. Hiszek a halál utáni életben, csak úgy érzem most magam mint ha egy rémálomban lennék amiből nincs kiút. :'(
2012. szept. 30. 12:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg van olyan is mikor halálfélelmem van, de se milyen testi tünete nincs.
2012. szept. 30. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, sok év eltelt, változott valami?
2020. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!