Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám a...

Van egy kis problémám a fülemmel?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hali!Az lenne a problémám hogy pár napig nem volt fülbevaló a fülemben!Utána visszaraktuk,de kiszedtem mert fájt..Ma is vissza akartuk rakni,és az egyik oldalon bemegy a fülbevaló,de a másikon nem jön ki.Amikor anyám próbálja berakni,már szinte sírok,annyira fáj.Mit tehetnék?(NINCS BENŐVE)

2012. szept. 30. 13:37
 1/3 anonim válasza:
hát ha egyik oldalt kijön, a másikon nem, akkor biztos h elkezdett benőni. nekem is volt ilyen h kiszedtem aztán nem tettem vissza és reggel nem akart könnyen belemenni és már könnyeztem mikor átment rajta. nyomd át, fáj, ez van. nem szabad nélküle lenni. és ne bizsut rakj bele! ezüstöt/aranyat v orvosi fémet.
2012. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem merem :( nagyon fáj
2012. szept. 30. 14:22
 3/3 anonim válasza:
a szépségért meg kell szenvedni. am ez kismiska még, majd ha nyílt csonttörésed lesz:D de ha lejegeled lehet könnyebb lesz, házilag úgy szoktak fület lőni pl.
2012. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!