Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma nagyon megijedtem mikor...

Ma nagyon megijedtem mikor felébredtem egy tócsa volt alattam! Sose volt problémám odalent normális életet élek lehető legjobban odafigyelek magamra egészségesen élek stbstb! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ezt full komolyan írom,kérem segítsetek és az idióta kommentelők kerüljenek !
2012. szept. 9. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 hónap és 20 leszek !
2012. szept. 9. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarán bepisiltél?

Én szerencsére kb 15-16 éves korom óta nem volt ilyen. Azelőtt is elvétve! De amikor előfordult legtöbbször olyan mélyen aludtam, hogy éreztem ugyan a pisilési ingert, de nem fizikálisan hanem álmomban mentem ki a WC-re és így sikerült ez a manőver, h becsurogtam az ágyba. Nem tudtam felébredni, kimentem gondolatba a WC-re csak sajnos a pisi nem ment oda ahova én gondoltam. Legutoljára egy kis tóról álmodtam és akkor is pisilni kellett fogtam magam és leguggoltam ÁLMOMBAN és pisiltem a valóságban. Nem tudom, miért van ez, de már ha a fene fenét eszik is felébresztem magam valahogy, sikerrel. Van mikor néhány csepp így is kicsordul, de tényleg csak néhány csepp. Tisztasági betét simán felszívja olyan kevés és ébredek is fel, nem megy magam alá.

Amúgy abszolút nincs gondom a vizelettartással, sose fordult elő velem, h nem tudom visszatartani ha ébren vagyok. Akár 2-3 órán át is képes vagyok tartogatni. Mosmtár álmomban is. Megtanultam felébredni. :-D

És Te kedves kérdező?

24/N

2012. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Függőágyban aludtál? Milyen tócsa volt alattad? Vér?
2012. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megírhatnád, milyen tócsa.

Egyébként velem is volt már olyan, hogy azt álmodtam, hogy a wc-n ülök, közben meg aludtam. De ugyanezt megcsináltam a reggeli felöltözéssel + suliba indulással, tehát elvileg 6:50kor már a buszomon ültem, közben meg 9kor sikerült megébredni:D

2012. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen tócsa volt? Vér, vagy pisi? Lány vagy vagy, vagy fiú?
2012. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pisi tócsa ( 20/F ) és velem is hasonló érzés volt,hogy egyik percbe az volt bennem kel pisilnem másik percbe arra keltem,hogy húú kikel mennem és a pizsamám tiszta pisi volt! Sose volt vizelet tartási problémám én is kibírom akár 3-4 órán keresztül !! És most ez a szitú nagyon zavar ami történt velem !!!
2012. szept. 10. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Álmodban nem tudtad szabályozni azt az izomcsoportot amit alapból tudsz. Tanuld meg magad felebreszteni ha érzed wcre kell menni. Nekem ez segített. Nem emlékszel mit v miről almodtal??
2012. szept. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszem de valami olyasmi rémlik,hogy éreztem kel pisilnem a másik gondolat meg felkeltem és hopp....
2012. szept. 15. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Én volt hogy felnőtt koromban, rég elmúltam 20, és azt álmodtam hogy kimegyek a wc-re, leülök és pisilek. S amikor elkezdtem elengedni a folyadékot, akkor ébredtem fel, de már késő volt.

Valószínű nagyon mélyen aludtál, ne aggódj, ez néha az életben megesik, ettől még semmi gond.

2012. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!