Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az a nyákos széklet?

Milyen az a nyákos széklet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyálka van benne, ami ilyen nyúlós "szálacskákból" áll. Másként nem tudom leírni.
2012. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És az állaga nagyon híg? Vagy inkább ilyen egybe ragadós?
2012. okt. 1. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
A formált széklet is lehet nyákos, csak a hígban jobban látható.
2012. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen massza szerű, habos, lebegő. ÉS mintha eléggé össze lenne tapadva és féyes. Ez nyákos lenne?
2012. okt. 1. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem tudom megmondani. Ha nem tartod gusztustalannak, akkor hurkapálcával lassan piszkálj bele, és látni fogod, hogy vannak-e benne nyúlós cuccok.
2012. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen belepiszkáltam és ilyen nyúlós volt...
2012. okt. 1. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor bizony nyákos!! Amúgy valami betegségre gyanakszol?
2012. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Antibiotikum kúra közben történt..:S ÉS ugye az bélgyulladásra utalna.. de antibiotikum kúra előtt 2 héttel csináltam meg egy normaflore kúrát, és az antibiotikum szedése közben is szedtem..nem értem mi lehet a baj..
2012. okt. 1. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Légúti betegség miatt szedted az antibiotikumot? Mert a nyálkás széklet attól is lehet, hogy a gyomrodba került a váladék a légutakból, ill. a bél is fokozottabban termelheti a bélnyálkát. Ettől nem kell megijedni, nyálka nem csak bélgyulladás miatt lehet a székletben.
2012. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felfázásra szedtem az antibiotikumot, és azt hiszem talán bélhurutom is volt..
2012. okt. 2. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!