Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? El kellene...

Mit csináljak? El kellene mennem orvosi igazolásért de már a tavaly is mondta a háziorvos, hogy fogyjak le de nem sikerült, nagzon félek elmenni! Mist tegyek?! SOS

Figyelt kérdés
tornaórás igazolás

2012. okt. 2. 14:41
 1/9 A kérdező kommentje:

hopp,nagzon-nagyon

mist-most

2012. okt. 2. 14:45
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugi nem lesz semmi baj engedd el a füled meelett
2012. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi a nyugtato valaszt,de tenyleg,tavaj is majdnem elsirtam magam emiatt 15L vagyok
2012. okt. 2. 15:01
 4/9 A kérdező kommentje:
legyszi meg valaszoljatok:)
2012. okt. 2. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Talan igaza van abban, hogy le kene fogynod. Sajat magad erdekeben elsosrban, hidd el hogy ez a te erdeked. Inkabb mozogj, es ne kerj tole igazolast. En azt mondom, hallgass ra!!Kerj tole tanacsot, hogyan csinald.
2012. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ok,tudom,le is fogok,de akkor is nagyon felek,de holnap ugy is el kell menjek mert muszáj sajnos,koszi a valaszokat,meg johetnek
2012. okt. 2. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Hany kg/ cm vagy amugy?
2012. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom,nagyon sok(rengeteg)mar bele is kezdtem a fogyiba 157/75
2012. okt. 3. 16:37
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi megegyszer a valaszokat,tegnap delutan voltam is dokinal es azt mondta nem olyan veszes de ezt mondta usszak hetente 2-szer!:)
2012. okt. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!