Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mennyire ment tele...

Most mennyire ment tele baktériumokkal a ruhám? :S

Figyelt kérdés
Elmentem itthonról és a buszon leültem, és a pólómmal nekidőltem a háttámlának. És mikor hazajöttem, leültem ide a székembe, elfelejtettem levenni :S Aztán meg letörülni a székem háttámláját, és most a pizsimmel beültem ide a székbe. Mit fogok bevinni az ágyba? Vagy cseréljem le inkább a felsőm? :S
2012. okt. 3. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem 56000 baktérium:D

rokona vagy Mr. Monknak?

2012. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichiátert.
2012. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez most tényleg gáz? Annyira nem érzem higénikusnak, pedig nem vagyok tisztaságmániás, csak az utcai cuccaimban általában nem ülök le itthon.
2012. okt. 3. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted az immunrendszered csak dísznek van?
2012. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha odáig eljutottál hogy kiírd ide ezt a kérdést,és szorongsz ezen gáz.

Vagyis nem gáz,betegség,amit lehet kezelni.

2012. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez vígasztal, már jó régen telve van a házad minden olyannal, amivel csak az utcán találkozhatsz pisától kezdve baktériumig minden be van hordva a házba. Pénzről meg ilyen használati tárgyakról olyan dolgokat lehet kitenyészteni hogy öröm nézni:D Zavart eddig? Nem. Akkor meg mit parázol hülyeségeken?
2012. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na ehhez mit szólsz: az előbb turkáltam a bugyimban most meg a körmöm rágom..

szép álmokat:D

2012. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naponta százezrkek ülnek a tömegközlekedési eszközökön, mindegyikük halálra van ítélve..
2012. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!