Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit kínos, és gusztustalan,...

Kicsit kínos, és gusztustalan, de komoly kérdés!?

Figyelt kérdés

Szóval.. az volna a problémám, hogy a fenekemen a nyílásnál nőtt egy kis szemölcs féle. És mivel félek, hogy az azt ért hatásoktól (pl. törlés) nem e lesz nagyobb, vagy nem e jelennek meg újabbak, arra gondoltam, hogy kipróbálnám az ilyen szemölcslefagyasztó kencéket..

Valakinek van valami tapasztalata az ilyen problémákkal, vagy krémekkel kapcsolatban?


2012. okt. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Használtam már fagyasztót, de hogy a hátsóm lukjához nem kenném az tuti. Én a hónom aljánál használtam egy szemölcsön, ami érzékenyebb hely és megégette a bőrt nagyon. Évekig olyan volt mint egy égési heg. Talpon nagyon jók ezek a készítmények.

Amúgy biztos, hogy az ott szemölcs? Nem pattanás, esetleg aranyér?

Bőrgyógyász lehet többet tudna mondani, ha látná...

2012. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Igen, én is félnék használni, mert igencsak érzékeny a bőr ott... Tuti nem aranyér, és nem pattanás. A múltkor megpiszkáltam, aztán lekaptam csipesszel, de visszanőtt. Dokinak valahogy nem akarom mutogatni, pedig megyek bőrgyógyászhoz:)

2012. okt. 5. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szemölcs és lekapkodod csipesszel, annak ugye tudod, hogy nagyon rossz vége lehet? Elrákosodhat stb. Inkább ne bántsd.
2012. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyér.
2012. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!