Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Reggelent...

14 éves lány vagyok. Reggelente (nem minden reggel) úgy kelek fel, hogy a bal kezemet egyántalán nem tudom mozgatni. Mitől van?

Figyelt kérdés
Majd csak hosszabb próbálkozás után tudom megmozdítani. Szerintem ez nem normális dolog, és komolyan aggasztó számomra. Aki tud, kérem segítsen! Mit tudnék tenni és mitől van?

2012. szept. 30. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Sajnos csak annyit tudok segíteni, hogy el kéne menned egy neurológiai kivizsgálásra. Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy egyik kezemet sem tudtam mozgatni amikor felkeltem. Ez azért szokott előfordulni, ha egy bizonyos testhelyzetben alszok el elzáródik az az ér ami oda szállítja a friss oxigént, reggel amikor felkeltem és elmozdultam pár perc múlva helyreállt. De nekem csak nagyon ritkán fordult ilyen elő. Ha neked ez nagyon gyakori, akkor szerintem érdemes egy szakorvrost megkérdezni erről.
2012. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már testhelyzetet változtatni az alvásnál? Mióta van ez a probléma?
2012. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és olyan pár hónapja kezdett előfordulni velem! És mindig más az alváshelyzetem.
2012. okt. 1. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, voltál már orvosnál? Megoldódott?
2012. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nem voltam,de azóta szerencsére már nem igen fordult elő:)
2012. okt. 28. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!