Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért látok ilyen nagyon apró...

Miért látok ilyen nagyon apró pontszerű, kissé átlátszó pöttyöket a szememmel?

Figyelt kérdés
Ha nagyon koncentrálok ezekre a pontokra akkor ott vannak a szemem előtt,egy csomó.Nem zavarják a látásomat,inkább érdekes.Én úgy vélem hogy ezek a szemgolyómon vannak és ahogy látok úgy kivetül 3d-be!Mi a fene ez?

2012. okt. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz tesó,ez pontosan az amit én látok.Csak nem tudom hogy akkor most gond van-e vagy nem...?...
2012. okt. 6. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeket én is látom már fiatal korom óta, de nekem nem kell hozzá koncentrálni, csak az ég felé nézni. És nem csak párat látok, hanem pár ezret és össze vissza mozognak. Mintha a részecskéket látnám össze vissza ütköznek egymással, de még egyiket sem sikerült követni, mindig szem elől tévesztem a kiszemeltet. Először azt hittem az atomokat látom,(persze fiatalon) de később elvetetttem ezt a teóriát. Passzolok, hogy mi lehet. Viszont van más is amit látni szoktam amire tudom már hogy micsoda. Ilyen pici vonal szerű teljesen átlátszó cucc úszkál a szemem előtt, vagyis megy lefelé. Az a szemgolyón lecsúszó szösz vagy porszem. Mindig mikor odanézel arrébmegy, mert a pupilla kidudorodik a szem felületén és arrébb löki. 30/F
2012. okt. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahha én is látom azokat a vonalakat...remélem nem valami betegség vagy ilyesmi.Örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel :) 18/F
2012. okt. 7. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!