Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az...

Fcsenike kérdése:

Szerintetek mi lehet az arcomon, ami halvány piros és száraz folt, ezáltal korpázóan hámlik?

Figyelt kérdés
Olvastam róla. Sokan azt írják, hogy hidegtől van, de nekem télen is nyáron is ott van ugyanúgy..

2012. okt. 7. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ekcéma. Nem vagy érzékeny vmire? Kijöhet mosószertől, ételtő, sajnos szinte bármitől.
2012. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez úgy hangzik, mintha seborrhea lenne. Nekem ez van, és ugyanilyenek a tünetei.
2012. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg pikkelysömör (pszoriázis)?
2012. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A külsõleg látszó, bárki által észrevehetõ tünetek:

Állkapocs tájék

Tünet: Tartós korpásodás fõleg szakállas uraknál

Ok: Vastagbél máj és lépkanyar gyulladása

2012. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a bőrtípusom szeborhoea-ás, de ez foltokban van és tényleg az egyik az állkapcsomnál és az orcán látható. Tudtok rá ajánlani valamit????????? Régóta szeretném, hogy elmúljon. Egyszer voltam vele bőrgyógyásznál, de amit felírt semmit nem használt...
2012. okt. 8. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én seborrheás dermatitis- re gondoltam. Keress rá. Gyakorlatilag gyógyíthatatlan, max. kezelni lehet.
2012. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat !! :)
2012. okt. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!