Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet vérplazmát...

Szegeden hol lehet vérplazmát adni, ahol fizetnek is érte?

Figyelt kérdés
Szeretnék vérplazmát adni, de jó volna ha kapnék is érte cserébe valamennyit. Ne értsetek félre nem vagyok egy pénzéhes ember, de nekem is jól jönne a a kis plusz, főleg így hogy fizetni kell az iskoláért. Szóval tud valaki olyan helyet szegeden, ahol fizetnek vérplazma adásért?

2012. okt. 7. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha pénzt adnának érte, az szövetkereskedelemnek számítana.
2012. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ilyen hely egyedül csak Budapesten van.


[link]

2012. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Múltkor bejött órára az ofőm egy volt tanítványa aki most szegeden egyetemista, és ő mondta hogy már volt plazmát adni, és kapott érte pénzt. ugyanis az előző félévét elrontotta és így nem kapott ösztöndíjat és az így kieső pénzt ezzel pótolta. Csak az a baj hogy elfelejtettem megkérdezni tőle, hogy hol van ez a hely szegeden.
2012. okt. 7. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok és budapesti. Egyik csoporttársamtól hallottam erről nem rég, aki rendszeresen jár ide, és ő mondta, hogy ilyen hely csak Budapesten van egyedül.
2012. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!