Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy töltsem az időt ágyhoz...

Hogy töltsem az időt ágyhoz kötve 2 hónapig?

Figyelt kérdés

Elvan törve a combcsontom, gipszben vagyok derékig,fel sem tudok kelni, gépezek, olvasok, tévézek, más ötlet?

Köszi, ha válaszoltok!

Amúgy 13 éves fiú vagyok.



2012. okt. 7. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezek mellett, amiket írtál: tanulj valami nyelvet, 2 hónap alatt az alapokat meg tudod tanulni

kezdj el tanulni rajzolni, festeni, ha egyébként van hozzá kedved.


Persze a suli-anyagot sem ártana az osztály-társak segítségével nyomon követni, hogy mire felépülsz, nagyon ne legyél a tananyagban lemaradva, mert abból könnyen osztályismétlés lehet. Kár lenne miatta!

2012. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Hogy sikerült eltörni? (Haverom hasonló cipőben járt, ő motorral törte el, ugratni akart terepmocival...)


Szerintem próbáld hasznosan tölteni az idődet! Pölö olyasmiket csinálnék a helyedben, hogy 1-2 hétig tuti csak kockulnék stb, aztán nem tudom ti hogy vagytok vele, de ilyenkor nekem megjön a kedvem a tanuláshoz... (Olyan tárgyakból amit szeretek.) Tehát csk könyv alapján tanulgas.... Hidd el könnyebb úgy, hogy kedved van, minthogy muszáj...


Esetleg ha tudod mi lesz a kötelező írhatsz belőle naplót...


Ezenkívül gépen is töltheted hasznosan az időt, ha tanulsz angolul picit fejleszthetsz nyelvtudásodon! (Én nyáron egyszer egész végig angol zeneszöveget fordítgattam, de úgy, hogy rímeljen is..:DD) Vagy angol felirattal angol nyelvű filmmel is lehet próbálkozni:)


Szerintem amúgy rajzolhatnál is... Bár 13/F nem nagyon szokott, de én 14/F-ként simán rajzolok (de tervező is akarok lenni).

2012. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A tanuláson kívül még rejtvényfejtés.
2012. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, segítettetek a válaszokkal!


Amúgy autóbaleset ért, úgy törött el.

2012. okt. 7. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Mielőbbi gyógyulást kívánunk!

(Egyébként volt időszak, amikor azzal "szórakoztam", hogy elkezdtem keresztrejtvényt gyártani! Jobb agytorna, mint amikor a megfejtésen agyalsz!)

2012. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minél kevesebbet legyél egyedül!


Jöjjenek a haverok minden nap, tanuljatok együtt, hétvégén tartsatok pizzabulit, ilyesmik.

2012. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogyan "élted/éled" túl a két hónapot fekvőgipszben?
2012. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!