Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt akinek szoptatás alatt...

Volt akinek szoptatás alatt 20 hónapig nem volt menzesze?

Figyelt kérdés
Eddig nem is figlalkoztatott a dolog, de most a dokimat nem érem el 2 hete és nagyon kiváncsi lennék, hogy volt-e köztetek hasonló. Kislányom még anyatejes, én meg már várom a piros betűs napokat, mint a messiást. Valószínüleg toszta hormon vagyok és hiába a sport és az odafigyelés, ezért nem tudok fogyni se :S
2012. szept. 3. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
16hónapig talán 1X volt meg.Most a 7.hónapnál járunk és még nem jött meg.Alkati kérdés is lehet az alakod,mert én rögtön lefogytam mind a 2X.Csak a formám nem jött vissza :-(
2012. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után a 25. hónapban jött meg először (3. gyereknél), ő 32 hónapos koráig szopizott.

1. gyerek 8 hónapos volt, a 2. pont egy éves mikor újra menstruáltam.

Amíg szoptatsz, addig nem gond,hogy nem állt vissza a ciklusod.

2012. szept. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Első:

Igazából visszafogytam, mind a 20 kg-ot ami a második gyermekemnél jött rám, de itt figyel még mindig az első terhességből 5 kg, plusz a legelső terhességet megelőző cigaretta letétele miatt is plusz 7...12 kg pluszt kellene leadnom és így nem megy.

2012. szept. 4. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!