Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit tesz az egészségéért?

Meztelencsigabiga ♥ kérdése:

Ki mit tesz az egészségéért?

Figyelt kérdés

Erről kell írnom suliban. Kis közvélemény kutatás. :)

Testi, érzelmi vagy szellemi téren.


2012. okt. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szedek étrendkiegészítőket, fejlesztem magam és sportolok
2012. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerülöm az adalékanyagos élelmiszereket, általában jó minőségű alapanyagokból készítem az ételeim, ügyelek arra hogy sok vizet igyak, naponta 2-3 féle gyümölcsöt vagy zöldséget próbálok elfogyasztani.

Nem használok 100féle kenceficét , a természetes alapanyagokból készült kozmetikai termékeket részesítem előnyben. Sokszor kotyvasztok magamnak különböző kenceficéket, pakolásokat arcradírokat , szappant is tudok csinálni így legalább a bőrömet nem terhelem a kemikáliákkal. Nem ülök egésznap egy helyben hanem mozgok , mindig csinálok vmit, legyen szó takarításról vagy kisebb barkácsolásokról.

A divatot nem nagyon szoktam követni, mindig olyan ruhákat hordok ami a stílusomhoz alakomhoz illik és amiben kényelmesen de nőiesnek érzem magamat, ügyelek arra pl hogy a derekam ne legyen kint (voltam már felfázva , azóta jobban védem a veséimet), cipőben általában laposabb sportosabb fazont hordok, suliba úgy gondolom hoyg ez teljesen megfelelő, ünnepségre vagy elegánsabb helyre húzok magasabb sarkút. Bulizni viszont ritkán járok .Egyszerűen beleivódott az agyamba hogy az alkohollal csak az agysejteim pusztulnak ráadásul az éjszakázás is kimeríti a szervezetem, sajnálom a pénzt erre költeni, most legalábbis ilyen időszakot élek.Ha jó idő van biciklivel közlekedem.

Szeretek vígjátékokat nézni illetve a kalandos meghökkentő elgondolkodtató filmek is favoritok. A véres horrort és akciófilmeket nem nagyon élvezem illetve a durva metál zenét, szerintem ez is hatással lehet a lelkemre. Próbálom a pozitív tulajdonságaimat erősíteni és a negatív gondolataimat elnyomni vagy leküzdeni, nem szeretnék egy irigy megkeseredett mizantróp előítéletes ember lenni, próbálom a személyiségemet jó irányba fejleszteni.

2012. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök az összetett válaszodnak. :)
2012. okt. 7. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:

naponta 5-6x étkezem, próbálok változatosan, húst gabonát és zöldségeket főleg. konditerembe járok, napközben pedig mindenhova biciklivel. "durva metált" hallgatok a lelkem egészségért. :D

Ja és természetesen nem nézek TV-t

2012. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!