Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet egy gyereknél,...

Mitől lehet egy gyereknél, hogy kakilás közben fáj a háta?

Figyelt kérdés
gyermekem 4 éves múlt...eddig nagyon nehezen kakilt, volt, hogy napokig semmi.Tegnap 3szor volt széklete amit furcsállottam is.Ma hajnalban úgy keltett hogy fáj a hasa...nála ez jelzi a széklet érkezését.De a wc- n ülve már nem csak a hasa fájt hanem miközben nyomást fejtett ki a háta is nagyon fájt.
2012. okt. 8. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az erölködéstöl.


Sürgösen kellene tenned valamit az ellen, hogy napokig ne legyen széklete, mert ebböl komoly baja lehet.#

Adj neki sok gyümölcsöt enni, meg nyers zöldségeket és elegendö vizet (NEM üditö meg cukros tea) inni.

Ha ezek sem segitenek, akkor menj vele orvoshoz, hogy javasoljon valamilyen konkrét étrendet, esetleg növényi szert, ami segit rajta.

2012. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Voltunk már orvosnál ezzel a gonddal kaptunk parafinolajat na meg kúpot is.Vízen kívül mást nem iszik és nem azért mert ne kapna ha kérne hanem egyszerűen neki nem kell.Az erőlködésre én is gondoltam de még csak nem is erőlködött ezért is kezdtem el "izgulni", hogy ez mitől lehet!?
2012. okt. 8. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!