Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a lábfejem a...

Mitől fájhat a lábfejem a nagylábujjam környékén?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete hirtelen elkezdett fájni a nagylábujjam előtti párnás rész, nem tudtam ránehezedni. Akkor a magassarkút okoltam érte, de azóta csak sportcipőt hordok, és mégsem múlik a fájdalom. Még mindig nem tudok arra a részre ránehezedni, vagy lábujjhegyre állni. Hajlítgatás közben is fáj a nagylábujjam, és olyan érzés van, mintha merev lenne. Nem érte ütés előtte. Aktív sportoló vagyok, így eléggé zavaró, hogy nem tudok elvégezni minden feladatot rendesen. El fog ez magától múlni, vagy mi lehet a baja? Köszönöm a segítséget!

2012. okt. 8. 18:19
 1/1 anonim válasza:
szia vegyél szélesebb felső részű cipőt vagy kérjél valakitől SÁMFÁT a szüleid kérdezd meg hátha ők tudnak szerezni valahonnan ÉS HA SIKERÜLT JÓ TANÁCSOT ADNOM PUSZILOM A LÁBIKÓD MINDEN RÉSZÉT
2012. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!