Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 13 eves...

Leila............ kérdése:

Szerintetek egy 13 eves lanynak normalis ha 160 cm magas? Ez a magassag soknak szamit ilyen korban? Mennyi az atlag magassag a 13 eveseknel?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 02:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

157,3cm. Most komolyan.


Tehát te az átlagtól eltérsz (ez már nem komoly). Semmi bajod.

Ha valaki piszkál itt eléred az adatokat: [link]

2012. okt. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 VVMMvvmm válasza:

Van néhány gond ezekkel az átlagokkal.

Például van két ember az egyik 150 a másik 200 cm magas.

Mennyi az átlag? És mit fejez ki? Egy nagy büdös semmit!

Várnál két 175 cm fazont ...

2012. okt. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem normális, miért ne lenne az? én 21 leszek, és csak 155 cm vagyok...nem hiszem, hogy én már fogok nöni....de ne aggódj,te még nőni fogsz. Én szeretem, hogy alacsony vagyok, mert sok fiú szerint ez aranyos, nekem nem nagyon kell attól tartanom, hogy magasabb vagyok mint a barátom, még magassarkúval sem.

Nem mondom, hogy nem örülnék egy pár plusz centinek, mert azért csak jobb lenne, amikor valami magas helyről akarok egy tárgyat levenni, de így kinézetileg nekem semmi bajom magammal az alacsonyságom ellenére. Szóval ne aggódj.

2012. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
az teljesen normális, de az nem, hogy 13 évesen még hajnal kettőkor az internet előtt ülsz. ha én lennék az apád, akkor nem az lenne a legnagyobb bajod, hogy hány cm vagy, hanem, hogy viselkedj a korodnak megfelelően...
2012. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem nincs bajom a magassagommal csak kivancsi voltam hogy masok velemenyere,mert neha kapok negativ jelzeseket,hogy tul magas vagyok,letra meg ilyesmi bar az ilyen velemenyeket csak el engedem a folem mogot!!
2012. okt. 10. 19:27
 6/19 A kérdező kommentje:
Hogy erted azt,hogy viselkedjek a koromhoz meg feleloen?? En teljes mertekben ugy viselkedik mint egy 13 eves kislany attol hogy neha 2-ig fent vagyok az meg nem jelent problemat, mas gyerekek is fent vannak olyan koran nem csak en szoval nekem ezzel nincs semmi bajom....
2012. okt. 10. 19:31
 7/19 A kérdező kommentje:
Am koszonom a valaszokat!!!:)
2012. okt. 10. 19:32
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Amikor én 13 éves voltam, nekem 8-kor fekvés volt. Nagy ritkaság volt, hogy hétköznap nem volt takarodó...

A hétvégén addig voltunk fent amíg akartunk, de hétköznap kötelező volt. És nem bánom, és az én gyerekeim is 8kor feküdni fognak. Sokkal kiegyensúlyozottabbak voltunk, mint azok a "szerencsés" osztálytársak, akik éjfélig virrasztottak. Szóval én így értettem. Azt nem tudom, hogy milyen vagy, mert nem ismerlek, de nem hiszem, hogy te hajnal kettőig mesét néztél volna, és igenis szerintem egy 13 évesnek nagyon max 10-kor fekvés!!!

2012. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Mindenki magarol vesz peldat eloszor!!!!Szerinted egy 13 eves kislany mesen meg egyeb filmeken kivul mit nezhetne??? ne celozagassal legyszives semmi ocsmanysagra,mert nekem sincs minden meg engedve!!
2012. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, én 13 évesen nem néztem ocsmányságokat este, mert kb lehetetlen volt.

Amúgy, igazad van, mindenki magából indul ki, mert én itt nem ocsmányságra gondoltam, hanem a (nem csak 13 évesek) manapság pl erősen facebook függők, és egyébb társasági oldalak függői, és itt pl arra gondoltam, hogy vagy azon van fent egész nap(mert ismerek olyan gyereket, aki ha egy nap nem fb-zhet akkor kb 5 óra elteltével elkezd remegni, és nyugtatót kell neki beadni...) Vagy bármi mást csinál, amit nem neki kéne... Nektek 13 évesen az a dolgotok, hogy szépen csiszolgassátok az agytekervényeiteket, másra rohadtul nincs gondotok, és szerintem épp elég alulképzett hülyével rendelkezik ez az ország, nem kell több...és kedves utolsó, te is ahelyett ,hogy itt próbálj meg okosnak tünni, inkább menj, és tanulj négyeztre emelni, vagy olvasgass Petőfit, vagy bármit, amitől kicsit fejlödik az agyacskád...

Tudom, most jön majd a 13 évesek folyamatos oltogatása, de hidd el, ha most meg embereled magad, és tanulsz, később nagy hasznát veszed, amikor hozzátudsz szólni egy beszélgetéshez, vagy a továbbtanulásról lesz szó... És mielőtt jön az hogy ennyit meg annyit tanultok, ha ez igaz lenne, akkor valószinüleg hajnal kettőkor még nem lennétek ébren, mert lefáradna az agyatok és 10-kor már húznátok a lóbőrt...Szóval ennyit erről.

2012. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!