Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyorsabb hajnövesztést hogyan?

Baahh kérdése:

Gyorsabb hajnövesztést hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan nő a hajam jelenleg csak válig ér. Milyen praktikákat vagy esetleg gyógyszert lehetne erre használni? Már hallottam a richinus olajról, revalid stb. Melyik a legjobb, gazdaságosabb megoldás? =)
2012. okt. 9. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért tűnik úgy hogy lassan nő, mert a vállig érő hajak jobban töredeznek, mert nekicsapódnak a vállnak, szóval valami mindig érintkezésbe van a végével. Kösd lófarokba vagy kontyba, vigyázva a végével, csinálj valami frizurát. Én amúgy most kezdtem a bánfi hajszesz kúrát, és épp várom a hatását.
2012. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! én is ebben szenvedek nekem oyan a hajam hogy elől állig ér és egyre hosszabb hátul (elég rosszul néz ki, mert hullámos is meg nem is) én azt szoktam csinálni hogy megmasszírozom a fejemet napi 1 perc szerintem ennél többet is lehet és ez most furánfog hangzani de fejjellefelé lógatom a fejem napi fél percet és ezzel serkentem a hajhagymáimat. ne moss túl gyakran hajat higítsd fel a sanponodat vizzel és használj balzsamot valamint hajvégápolót. Én nem hiszek a ricinus olajban mert a ricinus alapvetően nem erre való nem hiszem hogy intenzívebben nő tőle a haj és keveseknek válik be valamint hullani fog tőle a hajad.sok sikert! ;)
2012. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
[link] ezt a naplót én írtam. mg csak 3 napja növesztem a hajamat de már tapasztalok változásokat
2012. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!