Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egész nap nem...

Mit tegyek, ha egész nap nem tudtam felkelni, mert szédültem, hányingerrel és most is olyan vagyok, mint egy felmosó rongy?

Figyelt kérdés
Hányingerem nincs már annyira, de mégsem vagyok feléledve.
2012. okt. 9. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet.
2012. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vérnyomásod?


Nekem hétvégén volt ez,hidegfront annyira levitte,nem birtam felvinni semmivel (gyógyszerem nincs rá)

2012. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 a terhességi tesztes hülyeség.


#2 túl sok cukor miatt lehet ilyesmi? bár tegnap este is kissé fáradt voltam (szokásosan), apum meg rámtukmált az ágyban egy csésze forró teát mielőtt elaludnék, hogy ne hűljek meg, mivel a hidegben fagyoskodtam, és éreztem h szokatlanul túl van cukrozva, de fáradt voltam újat csinálni és megittam. meg ma egész nap nem is tudtam enni emiatt.

2012. okt. 9. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem,cukornak nincs sok köze a vérnyomásodhoz.

De fagyoskodtál,megbetegedhettél attól,megfázás előjele is lehet.

2012. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyire még nem voltam megfázva, nem akármi,:) de a hányingert biztos a tea okozta, tehát összegyűjtöttem a nyavalyát.:))
2012. okt. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!