Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ízületes leszek vagy mi lehet?

Ízületes leszek vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Mióta megszültem (bő egy éve) azóta tapasztalom, hogy ha fogok valamit, akkor önkéntelenül hirtelen görcsberándulnak az ujjaim, rászorítok arra a dologra ami épp a kezembe van, nem tart sokáig csak pár másodperc, de már sikerült így tojást törnöm. Vagy sétálok, akár otthon akár a boltba, akár hová és hirtelen a jobb térdem berogyik. A jobb csuklóm rendszeresen kiugrik a helyéről, sokszor fáj és már nem hajlik úgy mint régen.

Mit tehetek ellene, egyáltalán mi ez?


2012. okt. 9. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem ízületi dolog, nem ártana orvossal konzultálni. Szülés után, a medence lassan húzódik vissza normál helyzetébe. ettől a gerinc csigolyák is nyomódnak. Gondold meg, hogy milyen tartása van egy terhes nőnek az utolsó hetekben. De ez az egy év már nagyon sok. Így csak azt tudom mondani, hogy keresd fel a háziorvost,és az fogja tudni, hogy hova küldjön. De hogy ez nem ízületi betegség, az biztos. Valahol ideg nyomódik
2012. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt, mert a háziorvost nem érdekli. Ha bajom van nekem kell tudnom hova kell menni, mert csak úgy írja meg a beutalót.
2012. okt. 9. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!