Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg leszek? Elég kellemetlen.

Beteg leszek? Elég kellemetlen.

Figyelt kérdés

Ma a piacon elmentem wc-re.....sosem szoktam ráülni...csak felé állok...Bocs de nem tudom másképp leirni..A betétem kiesett,bele a wc-be és nagy csobbanással fel fröccskölt..

Utána leakartam huzni,de nem müködött,igy belegondolni is rossz mi fröccskölt fel....

Gyorsan bevizeztem egy papirzsepit és ugy mond megmosdottam..de szerintem ez semmit nem ért....Ez nagyon kellemetlen,és félek összeszedek valamit.


2012. szept. 1. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát reménykedjünk,hogy nem...!

Egy jó tanács: én mielőtt elmegyek toalettre vhová,előtte megnézem mennyire tiszta,utána lehúzom egysze,van,hogy bele sem nézek.

Aztán végzem a dolgom.

2012. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem 100%. Ha pár napon belül nem érzel semmi kellemetlent, akkor nem betegedtél meg. Azért a szervezetednek van ám ellenállóképessége, immunrendszere. NEm szükségszerű, h azonnal beteg legyél.
2012. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyeld magad, és ha bármi kellemetlenséget tapasztalsz, akkor menj orvoshoz!
2012. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!