Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömvirág kenőcs vagy Forever...

Körömvirág kenőcs vagy Forever First aloe verás spray a jobb heg eltűntetésre?

Figyelt kérdés
Mellműtét utáni mély heget kéne eltüntetnem a lehető legszebb módon, csak az a baj, hogy a körömvirág 800Ft a First pedig 7000Ft. Árban nagyon nem mindegy:S Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 9. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém nem tünteti el a mély heget, erre van valamilyen speciális kenőcs, kérdezd meg a gyógyszertárban.
2012. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 9. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked, hogy a First 7000Ft???

[link]


Már több, mint 4 éve használjuk a termékeket és hegre is szép eredménye volt.

Én egy kerítéssel vágtam szét a kezem jó méllyen alig látszott utána. Zöldkrém + first-öt használtam.

2012. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban nem mindegy árban, de nem ez a legfontosabb, hanem a hatásban lévő különbség. Mindig az ár-érték arányt érdemes nézni. Ráadásul mind a First,mind az Aloe Vera Gelly (zöld krém) még nagyon sok mindenre használható, a házi elsősegély csomag elengedhetetlen része. Ez a két termék segíteni fog, sok jó tapasztalat van velük. Én azt javaslom, hogy legyen saját törzsvásárlói kártyád és közvetlenül a gyártótól vásárolj. A kártyával még kedvezményeket is kaphatsz, nagyon sok előnye van viszont semmi kötelezettséggel sem jár. Ha érdekelnek a részletek, akkor keress meg privátban és szívesen segítek.
2012. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!