Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lázas lehetek és anyu elakar...

Lázas lehetek és anyu elakar küldeni suliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szarul voltam ma egész nap.

Délután 37.6 volt a hőemelkedésem,de szerintem azóta feljebb ment.Viszont eltörtem a higanyosat a másikat meg (digitális) nem találja anyu.Azt mondta hogy csak színlelek és láz nélkül elküld. Most szenvedjek ott a suliban?


2012. okt. 9. 18:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
valaki?!
2012. okt. 9. 18:56
 2/13 A kérdező kommentje:
senki....
2012. okt. 9. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:
mérd meg reggelés mutasd meg neki ha mégis elküld akor szólj a suliba hogy meleged van é és lázasnak érzed magad és ott meg fogják mérni. ha 37 vagy a fölött van akkor úgyis hazaküldenek tehát hazamész és nem zenvedsz a suliba
2012. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de nem találja a lázmérőt. Nem tudja hova rakta.

Suliból meg nem küldenek haza csak úgy...nincs ott lázmérő.

Úgyérzem tiszta forró vagyok.Mintha belülről sülnék.

2012. okt. 9. 19:04
 5/13 A kérdező kommentje:
tiszta lúdbőr vagyok.
2012. okt. 9. 19:09
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt mondjaa bekell mennem mert ezt nem csinálhatom mindig.

Múlthónapban is lázas voltam,meg azt mondja hogy a munkahelyre is belehet menni lázasan.

2012. okt. 9. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor nincs mit tenni menj el suliba (azért ha lázasnak érzed magad jó lenne szólnod lehet h lell gyógyszer a suliba meg azt mond hogy rosszul vagy ezzel biztos hazaküdenek mert legalább kézzel megnézik) és akkor irány a doki az megnézi a hődet és akkor ha 37 felett van kiir betegnek
2012. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1. 2. at is én adtam
2012. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

fasza...

akkor ott kell rohadnom megint 8 órát..haza jönni nem fogok mert anyu leüvölti a fejem

Tavaly is ugyanígy kezdődött mikor influenzás voltam

Reggel szarul voltam nem akartam menni,anyu meg üvöltött velem szószerint majdnem megvert.Aztán 38.7 lázzal jöttem haza 8. óra utolsó 10 percéről mert féltem anyutól hogy mi van ha nincs mégse lázam és megint üvölt.

2012. okt. 9. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
inkább üvöltsön mint h szövödmény legen hisz ha nagyon felmegy a láz komoly szövödmények léphetnek fel a sulibol meg mehetsz egyenesen a dokihoz......amúgy ha az iskola szól anyudnak akko nekik nem mer üvölteni
2012. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!