Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy történhetett ez meg?

Hogy történhetett ez meg?

Figyelt kérdés
Múlthéten egyik reggel miután felkeltem észrevettem hogy bepisiltem. 16 éves lány vagyok,nem történt még soha ilyen. Az előszokott fordulni hogy hirtelen kell nagyon pisilnem napközben,de ilyen még nem volt..úgy szégyellem hogy nem mondtam senkinek. Mi lehetett ennek az oka?

2012. okt. 9. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyéebként nincs egészségügyi oka, akkor elöfordulhat, hogy álmodban elmentél WC-re és közben történ a dolog.
2012. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán csak nagyon mélyen aludtál és nem ébredtél fel az ingerre. Ha nem ismétlődik meg, akkor semmi jelentősége nincs. Ha többször előfordul, akkor keress fel egy urológust.
2012. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig se szégyelld Magad, mert ettől még ugyanolyan értékes ember vagy. Nem tehetsz róla. :)
2012. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!