Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, ha fáj az agyam...

Az normális, ha fáj az agyam ha kifújom az orrom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! tényleg komolyan kérdezem, náthás vagyok, és igazából semmi nem jön az orromból, de el van dugulva, ha próbálom kifújni fáj az agyam, mint ha a vízben sokat ugrálnék nyáron ( a medencében) és nagyon rossz. Csak nekem van ez? NEM KAMU KÉRDÉS!

2012. okt. 10. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem jön ki és erőlteted a fújást, akkor fájhat az agyad, csepegtesd langyos, enyhén sós vizet az orrodba naponta háromszor és beindul a nátha, ha van infralámpád az is nagyon jó rá.
2012. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az agyad nem fájhat, csak a fejed... :D az is csak a nyomástól, hogy erőlködsz az orrkifújásban. Ne fújd feleslegesen az orrod, különben vérezhet!
2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én nem úgy érzem hogy a fejem. :ss szó szerint az agyam. :D Azért, köszi.:) Van infralámpánk, de különböző orrspray-nk is vannak, amiket általában használok, de nem történt még soha ilyen..
2012. okt. 10. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lámpázz és sós víz, meglátod segít. Az orrfújást nem szabad erőltetni.
2012. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agyban nincsenek érző idegek, garantáltan nem fáj.
2012. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!