Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szúnyogon kívül milyen...

Shopgames kérdése:

A szúnyogon kívül milyen állat képes égő, viszkető érzést kelteni?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan viszket és kellemetlen.

2012. okt. 10. 21:18
 1/5 anonim válasza:
Hangya, bolha. csak kettő a sok közül :)
2012. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a bolha és a pók is ilyet szokott okozni. A pókcsípés az, ami reggelre jelenik meg, valószínűleg az ágyban csipked össze. Nekem ez nem fehér közepű csípés szokott lenni, hanem sima piros göb. A bolhát pedig onnan ismerem fel, hogy zokninál, és egyéb szűk helyeken csíp. Szerencsére ilyen ritkán van, de néha a cicám hoz nekünk haza ilyen kis kedveseket. Ez is nagy piros égő viszkető pötty, bár nálam ha sokat vakarom, akkor egy nap múlva már van, hogy sötétbordó, még akkor is, ha épp nem viszket és nem vakarom.
2012. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a nyakad körül is van duzzanat, a testeden is, akkor meglehet, hogy arról a rovarról van szó, ami újjabban terjed nálunk.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__34465..

Nézd ezt meg, lehet, hogy ez az.

Lepkeszúnyogról is hallani manapság

2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,szerintem a pók lehet,mert szinte minden nap reggel új csípés jelenik meg,és dettó ugyan olyanok a "tüneteim",mint a 3-asnak.
2012. okt. 11. 16:01
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs... 2-esnek
2012. okt. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!