Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért nem maradhatok itthon?

Mért nem maradhatok itthon?

Figyelt kérdés
Görcsöl a hasam.Tegnap is görcsölt a suliba.Ma 2 tesink leszmeg 2 osztályfőnökink,anyu meg beakar küldeni.Nem akarja leigazolni.Ezt mért csinálja???:'(
2012. okt. 11. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert ő tudja, hogy a mozgás vérbőséget okoz és feloldja a görcsöt. Jót akar neked.
2012. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menzesz görcsről van szó? Sajnos a menstruáció még nem ok arra, hogy kimaradj a suliból. Ha görcsölsz, az nyilván kellemetlen, de vannak rá gyógyszerek. A mozgás meg valóban jót is tehet, de ha nem bírod, akkor a hasi fájdalom miatt nyugodtan kérj felmentést tesiről.
2012. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2-es! Igenis van akiknek eleg indok hogy ne menjenek iskolaba! En 2 even keresztul minden honapban hianyoztam ketnapot, pont emiatt! Mert igenis van aki fel sem bir kelni csak hanyni meg cserelni! A tanarimnak elmondtam, megertettek. Ha nem csak suli undor, es hiszti, akkor igenis menj el nogyogyaszhoz, ad injekciot, vagy erosebb gyogyszereket( barhozza teszem nekem egy gyogyszer sem hasznal).
2012. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!