Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külföldön vagyok, tegnap...

Külföldön vagyok, tegnap megcsapott az áram, és még mindig fáj a karom. Mennem kéne orvoshoz? Az EUs biztosításos kártya fedezi az EKGt?

Figyelt kérdés
Tegnap kb fél 6kor megcsapott az áram. A mosogatógép ráz, nem tudom hogy miért vagy mitől. Máskor is megrázott már (nem az én gépem) szóval annyira nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, pakolásztam ki-be, de több másodpercig fogtam azt a részt ami rázott. Nem ájultam el meg nincs égési sérülés, de azóta már nagyon sok idő eltelt, és nekem még mindig le van zsibbadva és fáj a bal karom.... ez normális? és ha csak eus kártyám van, azzal elvégzik az ekgt vagy fizetnem kell majd? Portugáliában vagyok
2012. okt. 11. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, fizetnek kell-e, de az biztos, hogy jobb lenne, ha látna orvos.
2012. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Máskor is megrázott már"


Akkor azonnal húzd ki és ne használd többet.

Igen, fedezi ezt az ellátást.

2012. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az EU-s kártya csak életmentésnél ingyenes. (nekem legalábbis ezt mondták)

De tessék elmenni a kórházba, és tessék megkérdezni hogy kell-e fizetni.

2012. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát kellett. 20 eurót. azért hogy megmérje a doki a vérnoymásom belevilágítson a szemembe és közölje hogy nothing is wrong with you..... :S
2012. okt. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!