Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Béltisztítást kell végeznem...

Béltisztítást kell végeznem (béltükrözés előtt), kaptam hozzá Picoprepet, milyen vélemények vannak róla? Milyen a hatása? Nem túl keserű?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen fogalmazva f*sni fogsz tőle mint az atom.
2012. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
rettenetesen szenvedni fogsz.. úgy égeti a lyukad mint a ku*va élet.. alaposan kitisztít.. :S
2012. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem keserű, savanykás gyümölcsíze van. A hatása?? aminek lennie is kell, többször mész tőle wc-re, a székleted felhígul. Végül is az a cél, hogy kimosódjon a vastagbél.
2012. okt. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hello!Nekem is kellett már Picopreppet használnom, béltisztításhoz. Hmm, meglepően kíméletes volt, azokhoz képest, amit előtte próbáltam. Valóban gyümölcsös íze van. Én két adagban ittam meg, és nem görcsöltem tőle, nem is hánytam. Egyszerűen csak felhígult a székletem, mint ahogy az előző hozzászóló írta. De a kérdésedre válaszolva, nem volt túl keserű, és hatékony készítmény.
2012. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is ezt kaptam kolonoszkóppia előt, két tasakot kaptam, ezeket kellett felóldani vízben. Picit felmelegedett, de egész tűrhető íze volt, olyan narancsos. Aztán a második után szépen megindúlt az anyag, majdnem mindig a wécén ültem, de nem vólt kellemetlen mellékhatás, görcsök, pufadás, ilyesmi.
2012. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát egyáltalán nem keserű.A fiam kanalas gyógyszere keserűbb volt, mint a picoprep :)Nem lesz bajod tőle, csak igyál sok folyadékot és problémamentes lesz az egész.
2012. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nem is értem a második válaszolót...

Szerintem ennél kíméletesebb por nem is létezik. Az íze kellemes és nálam semmi extra görcs nem kísérte a tisztulást. Kb 8-10-szer voltam wc-n, fél óránként.

2013. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!