Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha félrenyelek és nincs...

Ha félrenyelek és nincs segítségem, egyedül vagyok, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Ma megtörtént ez, felköhögtem, de egyre jobban fulldokoltam. Szerencsére sikerült kiköhögnöm. Kiváncsi lennék, ha komolyabb lenne, pl megakad a torkomban és megint egyedül lennék éppen és nem sikerüle kiköhögnöm, mit tudok még magamnak csinálni? A neten csak olyat találtam ,hogyan kell segiteni másnak, de magának az ember hogy tud,ha így jár?
2012. okt. 11. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem sokat tehetsz magadnak, mint megpróbálod kiköhögni. Esetleg megütögeted a hátad, de ezzel akár rosszabbat is tehetsz, mert a falat beljebb csúszhat a kisebb légutakba.

Ha olyan szintű a félrenyelés, hogy fuldokolsz, mivel a hasi műfogást magadnak nem tudod elvégezni, hát.......

Egyébként is beájulnál, és nem tudnál gondolkodni mit tegyél.

2012. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!