Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nos. Ilyenkor mi is van?...

Nos. Ilyenkor mi is van? (Részletek lejjebb)

Figyelt kérdés

Ma voltam sportorvosnál és egy általános vizsgálat volt(EKG/labor).Elmentem EKG-ra minden jól ment a szívverésem: 62/perc volt.Utána modták a nővérek, hogy maradjak még.Elkezdtek kérdezősködni stb és egy idő után felment 110/percre.És ezt nyomtatták ki.Azt mondták, hogy oké rendben van ez azért van mert idegennel beszéltem stb.

Felmentem az orvoshoz és aztmondta, hogy ez ultra magas.

Mondtam neki, hogy lent azt mondták, hogy jó.EZt cáfolta.

Utána megjött a laborom.A vizeleti fehérjém "erős.OP"-s lett.Elvileg ez is rossz volt.AZt mondta, hogy beteg vagyok.Semmi kivizsgálás nélkül azt mondta, hogy lázam van meg vírus meg minden.EZt érdekesnek tartottam, ugyanis semmi bajom nemvolt(szerintem).Tehát nem adta meg a sportorvosit, mert elvileg beteg vagyok.

Haza mentem és a hőmérsékletem 36c° volt.

Ilyenkor mi a teendő?

Mitől volt "erős.OP"-s a fehérjém?

Mit lehet ezek ellen tenni?


2009. aug. 6. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg leesett ott a vércukorszinted ami a savasságot megmagyarázná, a hőemelkedésre szintén magyarázatot adna hiszen vércukorszint csökkenésekor a gyomor azonnal hozzálát a zsírok és izmok lebontásához, hogy cukrot nyerjen igy az ember hőmérséklete gyorsan és sokat nőhet. Az idegesség miatt felmehetett a szívverésed száma és ez is rendben van. Szerintem semmi bajod csak a doki nem akar bajt, azért vizsgáltasd ki magad rendesen és fontos hogy egyél vizsgálat elött.
2009. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj el mégeccer, és egyél előtte.
2009. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!