Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás problémáitok voltak,...

Hajhullás problémáitok voltak, vannak?

Figyelt kérdés

fél évig eléggé hullott a hajam, olyannyira, hogy kb a negyede maradt meg mostanra. Múlt hét óta nem hullik.

szervi bajom nem volt, vas hiány is minimális. Forcapil kapszulát szedtem, és most elkezdtem rengeteget inni, valamint Varga sampont és cseppeket használok két hónapja.

A javulást egy hete vettem észre, már csak pár szál hullik ki. Engem ez borzalmasan megviselt, ha csak egy régi képet láttam magamról és utána bele néztem a tükörbe elfogott a sírógörcs és a kétségbe esés. De remélem most már rendbe jövök.


viszont , ami érdekelne, hogy szerintetek lehet újra ugyanolyan dús a hajam, mint amilyen eredetileg is volt? és , ha igen mikor? évek , hónapok?



2012. okt. 15. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
szia. megkérdezhetem hány éves vagy? én kb 2 éve szenvedek ettől, még manduláim is kivették tavaly, forcapil kapszulát + oldatot használom 1 hónapja, varga samponnal mosom a hajam, néha kicsit jobb, aztán hirtelen megint nagyon elkezd hullani. Alig maradt hajam :S hormonális vérvételen voltál?
2012. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

22 vagyok és lány. nekem nem foltokban hullik/hullott, hanem "csak" ritkult,de rettenetesen.

voltam vérvételeken, nézték a hormonjaimat, rendben voltak. ultrahangokon is minden okés volt. góc kutatáson is voltam, azon te voltál? fogaidat nézesd meg, azok is okozhatják, rossz fog stb...

mindenhol rendben voltam...talán ez még jobban kiakasztott.

elég folyadékot iszol?

mert mondom nekem az elmúlt napokban kb pár szál hullik csak ki. igaz nem tudom mitől...vagy a varga hajcsepp mostkezdett el hatni, vagy a forcapil (azt már július óta szedem) vagy tényleg , hogy rengeteg folyadékot kezdtem inni. minden percben iszom és pisilek...:)

2012. okt. 15. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem se foltokba hullott/hullik a hajam hanem diffúz hajhullás. Természetesen voltam góckutatáson, bőrgyógyásznál, folyadékbevitellel nem volt gondom sose, de nekem már lassan 2 éve tart ez. Néha hetekig jobb a helyzet már nagyon örülök, hogy talán elmúlik, de vissza jön :( szedtem revalidot, haircliniket már sok mindent kipróbáltam.
2012. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azt ne felejtsd el, hogy a kapszulát min. három hónapon át szedni kell,hogy jól felszívódjon!

ha mindenhol rendben találtak mindent, akkor mást nem nagyon tudok javasolni...nekem mindig azt mondták nyugodjak meg, mert ha csak idegeskedek még jobban fog hullani. én elküldtem őket a francba, mondván, hogy ne fogjanak mindig minden bajt a stresszre, mert az a legkönnyebb, de lehet igazuk volt...

mert most, hogy az utóbbi időben beletörődtem tényleg javulásnak indult!!

2012. okt. 15. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
3 havi adagot vettem úgyhogy szedni fogom, remélem használni fog nekem is :)
2012. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néztek nálatok cukor terhelést inzulinnal terheléssel együtt? Az inzulinrezisztencia egyik tünete a hajhullás. Az IR a cukorbetegség előszobája...
2012. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálam csak éhgyomri cukrot néztek, de már mértük meg (vércseppel, cukormérővel) ,hogy milyen evés után...normális volt.
2012. okt. 15. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!