Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is van, akit zavar, hogy...

Más is van, akit zavar, hogy muszáj aludni?

Figyelt kérdés
Általában szeretnek az emberek aludni. Hát én nem. Szívesen kiiktatnám, ha lehetne. Keveset alszom, csak pár órát naponta (inkább nappal), amikor már úgymond beájulok. Nem túl jó, hogy pont egy olyan dologba sikerült "belekötnöm", ami kell az életben maradáshoz. Sajnos mindennapi stressz nálam ez az egész. Mintha minden áldott nap olyan ételt kellene enni, amit utál az ember:(

2012. okt. 16. 04:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már dolgoznak a problémán, de még várnod kell jó ideig, amíg ki lehet iktatni az alvást, illetve 1-2 órára lehet csökkenteni.
2012. okt. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek aludni, és vigyázok hogy meglegyen a napi 8 óra. Abban hiszek, hogy a testnek szüksége van a regenerálódni és így tovább marad fiatalos, eképpen tovább élhetek.
2012. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. húsz éves koromig nekem is ugyanez volt a problémám. Egyszer csak beletörődtem. Az ember egy élőlény, nem egy számítógép, pihennie kell. Valószínűleg még nem dolgozol, fiatal lehetsz. Majd ha családfenntartó leszel, és akár napi 12 órát is bevállalsz, hogy túléld az életet, akkor majd nálad is elmúlik ez az érzés.
2012. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok. Sokszor nehéz is így figyelni az órákon, meg tanulni, hogy általában nem vagyok kipihent.
2012. okt. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!