Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik kezem hideg, másik meleg?

Egyik kezem hideg, másik meleg?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn azt veszem észre, hogy az egyik kezem jéghideg, amíg a másik meleg? Ez normális dolog? Mással is meg szokott történni?

2012. okt. 16. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
a keringéseddel lehet baj, szerintem nem normális állapot.
2012. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha pl. más pozícióban volt, pl. számítógépezés közben, akkor szerintem normális.
2012. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen történni, de csak akkor, amikor gépezek.
2012. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
attol fugg, jit csinalsz! Ha az egyik kezedben gatolod a verkeringest (pl tartod a kezedben a telefont,kozben a konyokodnel ossze van zarva, rajta fekszel, fogod az egeret, es az asztalhoz nyomod, stb), akkor normalis, hogy nem egyforma. Pl. ha az egyik szemedet eltakarod, q masikba meg belevilagitasz, a pupillad se lesz egyforma. Nekem is gyakran van igy.
2012. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen számítógépezésnél szinte mindig észreveszem, de máskor is elő szokott fordulni, amikor semmi sem gátolja a keringést. Például csak sétálok az utcán.
2012. okt. 18. 16:27
 6/8 anonim válasza:

Hát ez engem is érdekelne...

Én a suliban vettem észre de nem is írtam meg semmi mert akkor éppen filmet néztünk.

Az egyik kezem jéghideg a másik meg normális volt vagyis meleg.

2012. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez
2014. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nkm is a jobb kezem hideg masik meleg
2021. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!